Дарують музику рівненцям

3 мая 2007


Выпуск №:


Просмотров: 8286


Далекий вересень 1966 року. У Рівному тільки-но відкрито філію Генічеської музичної школи (клас баяна). Засновником і першим викладачем її був Яків Арсентійович Гришечкін. Маючи природний талант, цей віртуоз-баяніст (водій за професією) захопив музичною справою місцевих школярів, поєднуючи викладання з керівництвом Будинком культури.

Це при ньому почав активно працювати сільський хор, на виступи якого збиралося все село, приймалися дуже тепло і виступи юних музикантів. То були незабутні уроки краси.

70-і роки… Музичну школу очолює Леонід Сергійович Грищенко. Педагог з великої літери, говорили про нього. Його уроки були не лише уроками вдосконалення пофесійної майстерності юних баяністів, а й школою гармонійного розвитку дітей. Щоденно долаючи понад 10 км із Партизан, він знаходив час і на викладання, і на керівництво сільським хором, і на виступи у складі ансамблю «Берегиня». Звістка про передчасну смерть Педагога вразила всіх, хто знав цю світлу людину. Осиротілі інструменти, здається, чекають на продовження уроку...

З вересня минулого року у школі відкрився клас саксофону. Школа-філія продовжує славні традиції, а її викладачі - свою подвижницьку справу – дарувати дітям Музику.

О.М.Цюпко

Комментариев: 0
Оставить комментарий:
(ваш комментарий будет виден после модерации администратором)
Ваше имя:
Ваш e-mail:
(необязательно)
Ваш комментарий:
Все статьи за


Статей: 3069

Ключевых слов: 82

Комментариев: 42