«Таврійська родина» збирає друзів

24 июля 2007


Выпуск №:


Просмотров: 5344


Засідання оргкомітету з питання підготовки до проведення у місті 25-26 серпня Всеукраїнського фестивалю національних культур відбулося минулої п`ятниці у голови райдержадміністрації Валерія Дронова.

Як вивести це дійство на принципово новий рівень, зробити його ще яскравішим, видовищнішим, привабливішим? Адже цього року у фестивалю ювілей – на приазовській землі він проводитиметься вже вдесяте.

Розглядалися пропозиції начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Н.Федотової, керівників відділу культури Л.Фролової, стадіону «Будівельник» О.Карпова, управлінь і служб райдержадміністрації, представників міськради.

Планом проведення фестивалю, підготовленим відомим в області фахівцем у цій справі, заслуженим працівником культури України О.Величком, передбачено багато цікавих заходів.

Першого дня, 25 серпня, основні події розгортатимуться на міському пляжі. Генічани і гості міста зможуть побачити виступи художніх колективів, розгорнуті тут же національні подвір`я зі зразками народних ремесел, національних кухонь, матимуть змогу спостерігати за конкурсами «Національна красуня» і аматорів естрадного жанру. А завершиться дійство біля моря багаттям дружби.

Без сумніву, не менше народу збереться і наступного дня, у неділю, на стадіоні «Будівельник». Адже там о 18-й годині розпочнеться гала-концерт учасників фестивалю, організатори якого підготували для глядачів багато цікавих сюрпризів, у тому числі і виступ відомої естрадної зірки.

Оргкомітет фестивалю закликає комунальні служби і мешканців міста гідно зустріти гостей: впорядкувати вулиці, парки, сквери, прибудинкові території, адже очікуємо на приїзд представників понад 15-и областей України та близького зарубіжжя, керівників області, міністерства культури
і туризму України. Ширше коло, фестиваль!

Комментариев: 0
Оставить комментарий:
(ваш комментарий будет виден после модерации администратором)
Ваше имя:
Ваш e-mail:
(необязательно)
Ваш комментарий:
Все статьи за


Статей: 3069

Ключевых слов: 82

Комментариев: 42