Автобус у дарунок

2 декабря 2004


Выпуск №: 2


Просмотров: 7513


Гамірно було минулого понеділка на подвір'ї Чонгарської загальноосвітньої школи. Незважаючи на осінню мжичку, юрба школярів із цікавістю та захопленням розглядали жовтий автобус із написом «Шкільний», що виблискував свіжою фарбою. Цей автобус – тільки перша ластівка, що згідно з державною програмою надійшов до району, щоб забезпечити підвіз учнів із віддалених сіл. Чонгарська ЗОШ – одна з найбільших у районі, тут навчаються 410 учнів. Із самого Чонгара та сіл Миколаївка, Нова Праця, Атамань, Попівка, ст. Сиваш, розташованих в радіусі 12 км, звідки щоденно орендованим у пансіонаті «Енергія» автобусом підвозиться до школи близько 200 учнів.

Новий автобус виготовлено на Курганському автобусному заводі (Росія), ця машина відповідає кращим європейським зразкам і розрахована на 26 посадочних місць. При відкриванні вхідних дверей автоматично висувається підніжка, що дуже зручно для молодших пасажирів, вартість такого автобусу 106,5 тис. грн.

Привітати учнів із щедрим урядовим подарунком до Чонгарської школи завітали О. Гонтар, голова райдержадміністрації, А. Семенов, начальник управління освіти, С. Німетулаєв, лідер ПОП «Чонгар», довірена особа кандидата в Президенти В. Януковича, Чонгарський сільський голова В. Михайлова, а також депутати райради, батьки, мешканці села.

Зустрічав поважних гостей фольклорний ансамбль «Вишиванка» (кер. Галина Іпаті), тож урочиста шкільна лінійка переросла у загальносільське свято.

Звертаючись до присутніх, О. Гонтар наголосив, що автобус – наочний доказ того як діючий Уряд піклується про підростаюче покоління. Одержати його першими в районі – для чонгарців велика довіра, яку треба виправдати успіхами у навчанні.

З почуттям виконаного обов'язку повідав А. Семенов про перипетії, пов'язані з одержанням автобусу. Починаючи з липня, він та голова райдержадміністрації неодноразово виїжджали до Києва, зверталися до Міністра освіти Василя Кременя, Кабінету Міністрів України, і нарешті спільними зусиллями розв'язали цю проблему.

Вирішення проблем – професійний обов'язок діючого прем'єра В. Януковича, – відзначив С. Німетулаєв, – отримавши повноваження Президента, він зможе зробити ще більше.

Федір Перенець, директор школи, вважає, що автобус стане школярам у нагоді при потребі поїхати на спортивні змагання, предметні олімпіади, мистецькі заходи.

У відповідному слові учениця 11 класу Людмила Аладіна від імені школярів та вчителів подякувала Уряду та районній владі за турботу й піклування. Право першої поїздки в автобусі буде надано відмінникам навчання.

Комментариев: 0
Оставить комментарий:
(ваш комментарий будет виден после модерации администратором)
Ваше имя:
Ваш e-mail:
(необязательно)
Ваш комментарий:
Все статьи за


Статей: 3069

Ключевых слов: 82

Комментариев: 42